7 червня 2018 року на території ДП "ЗАВОД 410 ЦА" відбувся прес-тур з метою популяризації професій авіаційної галузі. Представники ЗМІ відвідали Цехи з ремонту планера повітряного судна, попереднього та кінцевого збирання літаків та наземного випробовування систем.

Також представникам ЗМІ розповіли про історію та діяльність заводу, а також про затребувані професії на підприємстві. 

07.06.2018

Підписання угоди між Київським міським центром зайнятості та Федерацією роботодавців м. Києва

 

19 лютого 2018 року директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич зустрівся з заступником  Голови Ради Федерації роботодавців України Андрієм Антонюком  та   представником Федерації роботодавців Німеччини. Під час зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Київським міським центром зайнятості та Федерацією роботодавців м. Києва.

23.02.2018

 

25 січня, у прямому ефірі радіо "Голос Києва",  директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич розказав слухачам про стан ринку праці у місті Києві. Велику увагу приділив новим підходам у роботі. Було зазначено про основні напрямки роботи КМЦЗ та послуги для різних категорій населення. Також, слухачі, які мали змогу зателефонувати, отримали відповіді на питання, які їх цікавили, а саме: можливості перенавчання, як Служба співпрацює з роботодавцем, які можливості працевлаштування у місті Києві для людей, які приїхали з регіону, тощо.

 

29.01.2018

Міністр праці та пенсійної системи Республіки Хорватія Марко Павіч відвідав Київський міський центр зайнятості

19.03.2018
В базі Столичної служби зайнятості протягом 2017 року налічувалось понад 60 тис. вакансій та працевлаштовано майже 19 тис. безробітних. Про це під час прес-конференції про підсумки роботи у 2017 році та пріоритетних завдань у 2018 розповів директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.
02.02.2018