23.02.2018 | 09:41

Підписання угоди між Київським міським центром зайнятості та Федерацією роботодавців м. Києва

 

19 лютого 2018 року директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич зустрівся з заступником  Голови Ради Федерації роботодавців України Андрієм Антонюком  та   представником Федерації роботодавців Німеччини. Під час зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Київським міським центром зайнятості та Федерацією роботодавців м. Києва.

Предметом Меморандуму є - ефективна реалізація програми зайнятості населення м. Києва до потреб ринку, заходи про розширення спектру послуг, в першу чергу для найбільш вразливих верств населення, які потребують соціального захисту, в тому числі для демобілізованих військовослужбовців із зони АТО.  Також пошук постійної та тимчасової роботи в  межах повноважень, проведення спільних заходів таких як: круглі столи,  конференції, семінари, тощо.

 В рамках Меморандуму організація роботодавців є посередником в питаннях інформування роботодавців про послуги служби зайнятості,  зокрема в частині подання своєчасної повної та достовірної інформації про попит на робочу силу (вакансії). Також  організація роботодавців є замовником  кадрів у Державній службі зайнятості.