З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю 07 грудня 2021 року о 12:00 год. буде проведено міні-ярмарок вакансій за участю ТЕХНІЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ», ТОВ "КИЇВ-ТОРГ", КИЇВСЬКА ФІЛІЯ-2 ТОВ "КИЇВ-ТОРГ", ДЕРЖАВНА РЕАБІЛІТАЦІЙНА УСТАНОВА "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ".

Адреса проведення: https://join.skype.com/Fs4q4M2d4xZA

Представлені вакансії для людей з інвалідністю

Слюсар-ремонтник-12955 грн

(ТД «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»)

Ремонт, монтаж, демонтаж, випробування, регулювання та налагодження особливо складного великогабаритного, унікального, експериментального та дослідного устаткування , агрегатів та машин і здача їх після ремонту, виявляє і усуває дефекти під час експлуатації устаткування та під час перевірки в процесі ремонту; перевіряє на точність і випробовує під навантаженням відремонтоване устаткування.

Продавець продовольчих товарів-8000 грн

 (ТОВ "КИЇВ-ТОРГ")

Обслуговування покупців, складання товарних звітів, актів на брак, нестачу, пересорт товарів, тощо; оформлення касових документів; щоденне внесення записів до КУРО, друк "Z"-звітів.

Продавець продовольчих товарів-10000 грн

 (КИЇВСЬКА ФІЛІЯ-2

ТОВ "КИЇВ-ТОРГ")

Обслуговування покупців; оформлення продажу; передпродажна підготовка; підготовка робочого місця; підготовка торгового залу / приміщення магазину: викладення товару за групами, видами з урахуванням попиту й зручності. Оформляє та прикріплює цінники, оформлення вітрин.

 

Анонс/Подія: 
Анонс події