15 листопада 2018 року в приміщенні Печерської районної філії  Київського міського центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій  з роботодавцем ТОВ «УН МОМЕНТО».

Підприємство має потребу у кадрах: апаратник хімічного чищення.

На заході керівник надала повну інформацію про вакансію,  повідомила про можливість проходження індивідуального навчання за даною посадою безпосередньо на робочому місці та рівень заробітної плати, ознайомила з вимогами до працівників та графіком роботи.

15.11.2018

Найспортивнішою сім’єю у Фестивалі сімейного спорту, що проводився 10 листопада 2018 року серед первинних профспілкових організацій Київської міської ради та КМДА, визнано родину Катиринчуків, яка від Подільської районної філії КМЦЗ  представляла столичну службу зайнятості. Об’єднанням первинних профспілкових організацій Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, громадською організацією «Асоціація сімейного спорту України» було організовано проведення сімейних спортивних змагань серед первинних профспілкових організацій Київської міської ради та КМДА «Фестиваль сі

14.11.2018

  14 листопада 2018 року в приміщенні Шевченківської районної філії КМЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

  На заході були  присутні 28 шукачів роботи, яких ознайомлено з вимогами щодо умов прийому на вакантні посади головного та провідного спеціаліста, а також начальника відділу. В продовж зустрічі представник Управління відповів на запитання присутніх.

  Зацікавлені особи надали свої резюме.

    

 

14.11.2018

13  листопада 2018 року у спеціалізованій школі I-III ступенів № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківська районна філія КМЦЗ спільно з викладачами Київського національного економічного Університету ім. В. Гетьмана провели два інтерактивних заняття "Старт в кар'єру ІТ".

Метою заходу було надання учням 10 та 11 класу інформації про професії (спеціальності) в ІТ сфері, допомоги у професійному самовизначенні та  ознайомлення школярів з інформацією про можливості та варіанти побудови кар’єри в IT сфері.

15.11.2018

  Подільською районною Філією Київського міського центру зайнятості проведено спільну нараду з Подільським районним відділом Державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції в м. Києві з метою забезпечення належного виконання рішень судів про стягнення аліментів, шляхом сприяння у працевлаштуванні боржників у виконавчих провадженнях про стягнення аліментів.

14.11.2018

  Проблема епідемії  ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною і в Україні, й у світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 1 % населення країни.

14.11.2018