Оксана Павловська досконало оволоділа професією офіс-менеджера. Фах діловода здобула у Київському геологорозвідувальному технікумі. Але в житті все трапляється. Втрата роботи і невдала спроба самостійного працевлаштування привела Оксану Валентинівну до служби зайнятості. Ось як вона згадує своє спілкування із співробітниками служби:  

«Після звільнення в липні минулого року, я звернулась за сприянням у працевлаштуванні до Дарницької районної філії Київського міського центру зайнятості.

14.05.2021

  Від рівня поінформованості студентів навчальних закладів залежатиме успіх у майбутньому. Тому спільно із заступником з навчально-виховної роботи Київського професійного будівельного ліцею та відділом профорієнтації Дарницької районної філії КМЦЗ було заплановано та проведено 12 травня 2021 року онлайн вебінар  за темою: «Резюме – перший крок до працевлаштування» для студентів Київського професійного будівельного ліцею в рамках Загальноміського молодіжного фестивалю «Твоя кар’єра в еру штучного інтелекту».

13.05.2021

  Пошук роботи - процес, який складається з декількох етапів, одним з яких є безпосереднє проходження самої співбесіди, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

13.05.2021

  13 травня 2021 року фахівці  профорієнтації Деснянської районної філії КМЦЗ в рамках молодіжного фестивалю «Твоя кар’єра в еру штучного інтелекту» провели профорієнтаційний онлайн-вебінар «Старт професійної кар’єри». Учасниками вебінару стали учні Київського Вищого Професійного Училища Водного Транспорту.

  Учасники вебінару дізналися які види резюме існують, як створити ефективне резюме випускника, як знайти свого роботодавця.

14.05.2021

   Майбутня професія і кар'єра - ось питання, що оволодівають думками багатьох старшокласників. Де він - шлях до успіху? Як не втратити свій шанс? З чого розпочати?

Отримати відповіді на ці запитання допомагають спеціалісти служби зайнятості під час проведення різноманітних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді.

13.05.2021

          В рамках Молодіжного фестивалю "Твоя кар'єра в еру штучного інтелекту" фахівцями із профорієнтації Голосіївської районної філії Київського міського центру зайнятості 12.05.2021 року організовано і проведено онлайн конференцію «Моє перше резюме» для студентів екологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.

13.05.2021