23.05.2019 року в Спеціалізованій школі №12 Дарницького району відбувся Інтерактивний захід для молоді - конкурс малюнків та вікторина на тему «Моя професія»  для дітей 9 класу.

 В даному заході взяли участь учні випускного класу за попередньою домовленістю між Дарницькою районною філією КМЦЗ і керівництвом навчального закладу. Спеціаліст з профорієнтації запропонував учням намалювати та розповісти про професії за якими вони мріють працювати в майбутньому.

24.05.2019

Тіньовою зайнятістю в Україні сьогодні практично нікого не здивуєш. За статистикою, майже 1/3 працюючих українців перебуває у нелегальних трудових відносинах. Це означає несплату податків, що призводить до значних втрат у державному бюджеті. А то і не відремонтовані дороги, школи, лікарні, і незадоволені інші соціальні потреби країни.

24.05.2019

З метою популяризації різноманітних професій шляхом розвитку творчого потенціалу учнівської молоді  фахівцями з профорієнтації Печерської районної філії КМЦЗ був проведений фотоконкурс «Професія в кадрі». У конкурсі взяли участь учні шкіл Печерського району.

За результатами конкурсу були обрані переможці в наступних номінаціях:

1. «Найкраще фото професії»

    Фотографії, які найбільш точно демонструють сферу діяльності за обраною спеціальністю.

2. «Професія моїх батьків»

23.05.2019

Задля ознайомлення безробітних із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, надання знань, які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди з роботодавцем, формування у кожного пошукача роботи конкретних навичок щодо правильної поведінки під час співбесіди з роботодавцем  23  травня   2019 року, на базі Дніпровської районної філії Київського міського центру зайнятості було проведено профконсультаційний груповий семінар-тренінг  на тему «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».

24.05.2019

      Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи  є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Кожного тижня безробітні, зареєстровані в Дніпровській районній філії Київського міського центру зайнятості, мають можливість відвідати профінформаційний семінар «Техніка пошуку роботи.  Використання джерел інформації про вакансії». 

23.05.2019

23 травня  2019 року в Оболонській районній філії Київський міський центр зайнятості    проведено інформаційний семінар «Легальна зайнятість».  

Семінар розкрив важливі питання сьогодення щодо офіційного працевлаштування, набуття соціальних гарантій та захищеності в сфері зайнятості населення,  відмінності трудової угоди  та договору цивільно-правового характеру.

Важливою складовою сприяння у працевлаштуванні  осіб, які зареєстровані як безробітні є надання  корисної, вичерпної інформації щодо діючого законодавства в сфері зайнятості, захисту своїх прав.

23.05.2019