Етика, етикет, ефективне спілкування. Що означають ці поняття для бібліотекаря? Як він повинен себе вести, щоб бути етичним у щоденній роботі? Про це та багато іншого дізналися співробітники Молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» на психологічному семінарі - тренінгу «Техніка ефективного спілкування», проведеному Київським міським центром зайнятості.

21.11.2019

У Дніпровській районній філії КМЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій «Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району м. Києва». Метою заходу було проведення масової співбесіди з активними претендентами на посади: вихователя, вчителя трудового навчання, інструктор з праці, санітарки - прибиральниця, санітарка-няня.

21.11.2019

У рамках Профорієнтаційного фестивалю «ПРОФFEST – 2019» за сприяння заступника з навчально-виховної роботи Київського професійного будівельного ліцею Оксани Бобровської фахівець з профорієнтації Дарницької районної філії КМЦЗ провела семінари на тему: «Молодь на ринку праці».

Мета таких заходів - розширення уявлення молоді про можливість працевлаштування в сучасних умовах, ознайомлення з правилами підготовки до співбесіди, прийомами самопрезентації.

21.11.2019

У Печерській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій. Представники роботодавця - АТ «Ощадбанк» - презентували вакансії своєї установи і повідомили про потребу у кадрах на посади адміністратора відділення, касира та менеджера з обслуговування клієнтів.

Представники роботодавця докладно розповіли про умови і характер праці, бонуси та ін. Зацікавлені безробітні залишилися для подальшого спілкування та запису для проходження індивідуальної співбесіди та стажування в філії Ощадбанку.

21.11.2019

У  Деснянській районній філії Київського міського центру зайнятості року відбулась робоча зустріч фахівців філії зі співробітниками відділу по роботі з персоналом та бухгалтером ТОВ «А.Б.С. Україна».

ТОВ «А.Б.С. Україна» утримує лідерські позиції на ринку інтернет-торгівлі автозапчастинами в Україні. Окрім широкого вибору автозапчастин, підприємство пропонує різноманітні автопослуги і є гарантією вирішення багатьох проблем автовласників.

21.11.2019

З метою підвищення обізнаності незайнятого населення з перевагами легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, в Солом’янській районній філії Київського міського центру зайнятості провели засідання клубу «Потурбуйся про своє майбутнє»  за участю представника Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві.                                           

20.11.2019