01 липня 2020 р. фахівці з профорієнтації Печерської районної філії Київського міського центру зайнятості провели вебінар на тему «Переваги дистанційного навчання. Курси онлайн» для осіб, які зареєстровані в службі зайнятості, як безробітні.

01.07.2020

Враховуючи існуючу потребу органів державної статистики у кваліфікованих фахівцях із профільною (статистичною) освітою Національною академією статистики, обліку та аудиту (НАСОА) Держстату оголосила прийом на 2020/21 навчальний рік.

25.06.2020

З метою зменшення негативного впливу на малий та середній бізнес на період карантину на території місті Києва, міська влада відновлює співпрацю з Фондом розвитку підприємництва (колишнім Німецько-українським фондом).

Завдяки чому підприємці міста Києва зможуть отримувати фінансування на реалізацію своїх інвестиційних проектів на досить доступних умовах на рівні 11% річних.

За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50 % номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором.

22.06.2020

Шановні клієнти служби зайнятості!
Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості.

26.06.2020

Перший онлайн форум про кар’єру для молоді, організований Київським міським центром зайнятості, відбувся у столиці. Форум був приурочений до Дня молоді і розрахований на пошукачів роботи, безробітних та студентів. Організатори заходу ставили завдання підвищити рівень конкурентоспроможності молодих громадян, сприяти їм у пошуку роботи та побудові успішної кар’єри.

25.06.2020

В умовах карантину служба зайнятості продовжує надавати різноманітні послуги безробітним. Дуже важливими є надавання онлайн інформації щодо послуг та можливостей державної служби зайнятості, особливо у період дії карантину та надзвичайної ситуації, пов´язаних зі складною епідеміологічною ситуацією.

15.06.2020