Цього тижня в Дарницькій районній філії КМЦЗ було проведено вебінари на платформі Skype та семінари на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи». Метою заходів: розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками.

26.02.2021

Історію іноді називають дзеркалом буття. І справді, пильно вдивляючись у минуле, знаходимо ті самі теми, що хвилюють й нас, сьогоднішніх…

26.02.2021

24  лютого 2021 року спільно з  Головним управлінням Пенсійного фонду України  на платформі Skype відбувся освітній вебінар для осіб, які  перебувають на обліку в Оболонській  районній  філії Київського міського центру зайнятості як безробітні.

Проводила освітній вебінар для 17 громадян заступник начальника управління - начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення Людмила Грєбєннікова.

Під час вебінару висвітлювалися такі питання як: обрахунок страхового стажу та призначення пенсії.

26.02.2021

Історія не знає умовностей. Знайомлячись з подіями минулого і аналізуючи їх, у нас мимоволі виникає запитання: а що було б, якби було по-іншому? І розуміємо: по-іншому не було б ніяк… Вашій увазі пропонується четверта частина історичної подорожі в минуле, присвяченої 30-річчю Київського міського центру зайнятості.

На рубежі 1930-х років для безробітних і тих, хто опікується їхньою долею, настають непрості часи. У постанові колегії Наркомпраці СРСР від 23 серпня 1930 р. сказано:

26.02.2021

25 лютого 2021 року фахівцями з профорієнтації Голосіївської районної філії Київського міського центру зайнятості організовано профорієнтаційний захід для учнівської молоді.

В ході зустрічі проведено навчання алгоритму дій при виборі професії, обговорено кожний крок та помилки які можуть бути допущені молоддю в процесі самовизначення. Також діти були ознайомлені з формулою вибору професії, та 5-ти типовою класифікацією професій.

26.02.2021

Щочетверга фахівці Дарницької районної філії КМЦЗ проводять онлайн захід на платформі ZOOM. Одним з таких заходів був семінар для роботодавців на тему "Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями, у тому числі особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та заходи легалізації зайнятості" та інформування про дію Програми "Доступні кредити 5-7-9%", який відбувся  25.02.2021р.

25.02.2021