29 липня 2021 року Голосіївська  районна  філія  Київського міського центру зайнятості  провела онлайн мініярмарок вакансій на платформі Skype з участю ДУ "Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМНУ". Провідна державна наукова установа охоплює сфери, що стосуються охорони здоров’я працюючого населення, організовує та координує науково-дослідні роботи в цьому напрямі.

29.07.2021

З урахуванням всіх правил з дотримання карантинних норм, 28 липня 2021 року о 12:00 проведено «мініярмарок» вакансій за участю Головного управління Національної поліції у м. Києві в приміщенні Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості.

Структура Головного управління Національної поліції в м. Києві складається з:

Департамент кіберполіції; Департамент патрульної поліції; Управління патрульної поліції в м. Києві.

А також, кожен район м. Києва має Територіальний підрозділ Національної поліції.

28.07.2021

  Соціальний захист інвалідів є складовою діяльності держави щодо забезпечення прав і можливостей інвалідів нарівні з іншими громадянами та полягає у наданні пенсії, державної допомоги, компенсаційних та інших виплат, пільг, соціальних послуг та здійсненні реабілітаційних заходів.

27.07.2021

28 липня 2021 року фахівцями з профорієнтації Печерської районної філії Київського міського центру зайнятості було проведено вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Учасники вебінару, за допомогою фахівців з профорієнтації, розширили свої уявлення про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, навчились правильному плануванню пошуку роботи та ознайомились з інформацією про те, як уникнути шахрайства при працевлаштуванні.

28.07.2021

  27 липня 2021 року фахівці Печерської районної філії КМЦЗ провели упереджувальну консультацію для вивільнюваних працівників підприємства району.

 Не можна недооцінювати важливість такого заходу, адже настане момент, коли перед працівниками постане питання, - а що робити далі? Саме про це і говорили на зустрічі з колективом начальник відділу взаємодії з роботодавцями та провідний юрисконсульт.

28.07.2021

 Питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. 27 липня 2021 року Голосіївська районна філія  Київського міського центру зайнятості продовжила роботу в цьому напрямку, провівши черговий комплексний онлайн-семінар на тему: «Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями, у тому числі особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та заходи легалізації зайнятості».

27.07.2021