Деснянською районною філією Київського міського центру зайнятості вживаються заходи щодо забезпечення в найкоротші строки оформлення допомоги по безробіттю демобілізованим військовослужбовцям, надання таким особам послуг із працевлаштування, професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації.

22.03.2019

21 березня 2019 року NUBiP of Ukraine/НУБіП України/ НУБиП Украины(далі НУБ

22.03.2019

21 березня 2019 року в приміщенні Печерської районної філії  Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.  Керівник відділу кадрів Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України  презентувала вакансію бухгалтера із заробітною платою в 12000 грн.

         Присутніх  детально  ознайомили з вимогами, посадовими обов’язками, умовами та оплатою праці, режимом роботи та соціальними гарантіями даної установи.

22.03.2019

Тренінг, для осіб що мають тривалу перерву в роботі відбувся в приміщенні Дніпровської районної філії Київського міського центру зайнятості.

Спеціалісти центру зайнятості звернули увагу присутніх на психологічні причини, які стають перешкодами у працевлаштуванні.

22.03.2019

З метою сприяння зайнятості осіб та надання допомоги в укомплектуванні вакансій ТОВ «БЕРЕСТ» Дніпровською районною філією КМЦЗ був організований і проведений День відкритих дверей роботодавця. 
Начальник відділу кадрів презентувала підприємство, провела екскурсія по цехах та ознайомила з актуальними вакансіями: фрезерувальник на деревообробному верстаті з ЧПУ, електрик, слюсар-ремонтник, маляр меблевих фасадів, верстатник, шліфувальник та верстатник на вакуумно-мембранний прес. 

22.03.2019

Профорієнтаційний Фестиваль «ПРОФFEST– 2019» триває. Фахівці Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості спільно із студенткою Київського університету ім. Б. Грінченка, презентували учням загальноосвітньої школи №233 професію «PR- менеджер».

Послуги піар-фахівців, на сьогодні, потрібні фактично кожній компанії, без них не обходяться ні бізнес-структури, ні команди акторів  тощо. 

22.03.2019