Представники Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості начальник відділу профорієнтації Олена Миць та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександра Донець провели семінар для працівників ПрАТ «Чинбар», які підпадають під вивільнення.
Присутнім особам була надана інформація про порядок реєстрації в службі зайнятості в умовах карантину, враховуючи епідеміологічну ситуацію в регіоні. Слухачі отримали роз’яснення з питань соціальних послуг служби зайнятості, нарахування матеріальної допомоги по безробіттю.

25.09.2020

8 жовтня 2020 року з 11:00 -13:00 години відбудеться Онлайн форум про кар'єру.

Ми чекаємо на Вас на вебінарах на платформі ZOOM:

1.«Психологічні перешкоди  успішного  працевлаштування»

https://us04web.zoom.us/j/75703860431?pwd=TXhCRDFoNko2dEFpMlBMelR1SFNCZz09

Ідентифікатор конференцій:

757 0386 0431

Пароль: upX95H

2.«Переваги легального працевлаштування»

23.09.2020
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину

Права та обов’язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних із центром зайнятості у період карантину
21.09.2020

24 вересня в Солом'янській районній філії відбувся онлайн вебінар «П’ять основних принципів особистої ефективності». Захід проводився з метою підвищення рівня конкурентоспроможності громадян, сприяння в пошуку роботи та побудові успішної кар'єри.
Проводила вебінар з використанням платформи ZOOM, начальник відділу з профорієнтації Є.Шкіндер.

25.09.2020
У разі застосування роботодавцем праці іноземців або осіб без громадянства та осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця з юридичної особи або фізичної особи-підприємця: на умовах трудового або іншого договору без дозволу на застосування праці іноземця або особи без громадянства, стягується штраф за кожну особу у двадцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення;
23.09.2020

Складання резюме - це відповідальне і непросте завдання!  Як театр починається з вішалки, так і пошук нової роботи – з грамотно складеного резюме. Резюме може стати перепусткою на новий рівень професійної діяльності або «вовчим квитком», з яким навряд чи варто розраховувати на привітний прийом в будь-якому відділі кадрів.

Саме для того, щоб покращити шанси до працевлаштування, фахівець з профорієнтації Шевченківської районної філії Київського міського центру зайнятості провела онлайн - вебінар «Складаємо сучасне професійне портфоліо».

21.09.2020