20 листопада 2020 року Святошинською та Оболонською районною філією КМЦЗ був проведений семінар для роботодавців на тему «Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями, у тому числі особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та заходи легалізації зайнятості».

Фахівці зазначили, що легалізація робочих місць та своєчасна і повна сплата обов’язкових платежів, а також забезпечення персоналу гідною заробітною платою – це обов’язок кожного роботодавця. Також проінформувала присутніх, про послуги служби зайнятості для роботодавців.

23.11.2020

Оболонською районною філією Київського міського центру зайнятості 19 листопада 2020 року проведено міні ярмарок вакансій за участю НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ у форматі онлайн за допомогою Skype-зв’язку.
Національна гвардія України функціонує в системі Міністерства внутрішніх справ України і тому пріоритетом роботи є забезпечення захисту і охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, захищати конституційний лад України.

20.11.2020

З метою інформаційно-роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств, організацій, установ та фізичними особами-підприємцями, в т.ч. новоствореними, направленої на підвищення рівня інформованості роботодавців про послуги служби зайнятості Подільською та Дарницькою районними філіями КМЦЗ 19.11.2020 проведено семінар у форматі онлайн-конференції на платформі ZOOM.

20.11.2020

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних захворювань», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19.

20.11.2020

19 листопада 2020 в Дніпровській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся Вебінар-тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі. 
Мета цього заходу: сприяння усвідомленню перешкод, які заважають знайти роботу та визначення шляхів їх подолання, складання плану дій щодо пошуку роботи.

20.11.2020

17 листопада 2020 року відбувся семінар для роботодавців "Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями, у тому числі особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та заходи легалізації зайнятості" у Голосіївській районній філії КМЦЗ. Обговорили питання дотримання законодавства про зайнятість, оформлення трудових відносин, ризиків та відповідальності роботодавців за використання нелегальної праці.
 

20.11.2020