оп

Є професії, про які ми знаємо здебільшого із фільмів, телевізійних новин та книг. Саме до такої категорії і належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.

З нагоди Дня рятувальника фахівці з профорієнтації Печерської районної філії КМЦЗ організували для учнів 5-го класу спеціалізованої школи №88 професіографічну екскурсію в Державну пожежно-рятувальну частину №1 Печерського району ГУ ДСНС України у м. Києві.

20.09.2019

Один із важливих пріоритетів у діяльності служби зайнятості - побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Адже роботодавець є основним партнером служби в реалізації державної політики зайнятості. Співпраця з роботодавцями безпосередньо впливає на якість надання службою зайнятості соціальних послуг населенню. 

20.09.2019

Професія бібліотекаря дуже давня, їй більше чотирьох з половиною тисяч років. Свого часу бібліотекарями були І.Крилов, А.Ахматова, Й.Гете та інші. Що означає бути бібліотекарем? Найчастіше у відповідь чуєш: видавати книги. Багато людей вважають, що в бібліотеці може працювати будь-хто і дуже дивуються, коли дізнаються, що бібліотечна професія потребує підготовки та знань.

19.09.2019

В Оболонській  районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся черговий цикл занять за участю представників головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві. Фахівець Фонду Євгеній Купрієнко ознайомив присутніх із поняттями максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та мінімального страхового внеску. Вивівши за допомогою фахівця Пенсійного фонду формулу розрахунку пенсії, учасники семінару самостійно встановили та визначили пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачуються внески до Пенсійного фонду.

20.09.2019

Сумна статистика: в Україні майже кожна друга дитина стає жертвою булінгу. Ще сумніше, що більшість з них соромляться, що стали жертвою знущань і нікому про це не говорять. Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті, принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям, анонімними погрозами, переслідуванням, тролінгом.

19.09.2019

Фахівці з профорієнтації Печерської районної філії КМЦЗ відвідали загальношкільні батьківські збори в спеціалізованій школі № 80 з поглибленним вивченням англійської мови.

19.09.2019