Обираючи свою життєву стежину, людина інколи наважується на круті повороти долі. Для багатьох переломним моментом, що змушує переглянути усталені життєві пріоритети і прагнення, стає військова служба та участь у бойових діях.

26.01.2022

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день освіти. «Освіта – скарб, а праця – ключ до нього», - казав відомий французький письменник і лінгвіст П’єр Буаст.

Професійне навчання – один з пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості. Для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей для дорослого населення. Безкоштовно і в стислі терміни можна здобути професію, яка має попит на ринку праці чи підвищити свою кваліфікацію.

24.01.2022

Шановні роботодавці!

Якщо ви шукаєте кваліфікованих працівників, пропонуємо скористатися сучасними електронними сервісами із надання соціальних послуг роботодавцям та розмістити інформацію про вакансії на сайті Державного центру зайнятості.

«Електронний кабінет роботодавця» - інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу роботодавця для відвідування центру зайнятості.

Для реєстрації в електронному кабінеті вам необхідно:

21.01.2022

Одним із найефективніших різновидів професійного навчання, що пропонує служба зайнятості, є стажування – тобто, підвищення кваліфікації робітників та фахівців з числа зареєстрованих безробітних безпосередньо у роботодавця. Така форма співпраці вигідна і роботодавцям, і безробітним.

Спочатку визначимось, чим стажування вигідне самим роботодавцям. Це, по-перше, можливість заощадити кошти у випадку коли вартість навчання оплачується коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

25.01.2022

Україна відзначає 103 річницю соборності. Соборність, яку історично оформив Акт Злуки двох частин єдиної України – Наддніпрянщини та Західної України, спиралась на споконвічну мрію українського народу - жити в незалежній, соборній державі. У ньому знайшли свій вияв і прагнення українців до консолідації, й ідеали свободи та незалежності, опора на власну історію та матеріальні ресурси. Ідея єдності українських земель набула державного статусу.

Зі святом, українці!

21.01.2022

Від 15 січня 2022 року в Україні набрали чинності змінені форми заяв про отримання та продовження роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства. Відповідну постанову про це прийняв уряд (постанова № 13 від 12.01.2022 р.). Перелік категорій іноземних працівників, дозвіл на працевлаштування в Україні яким оформлюється роботодавцям, доповнено «гіг-спеціалістами».

20.01.2022