ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ – КОРИСНІ ПОРАДИ

Одним із викликів сьогодення є зайнятість молоді в умовах воєнного стану. З початком війни в Україні кількість вакансій різко зменшилася, а резюме – побільшало. Кожен другий українець або втратив роботу, або отримує не довоєнний розмір заробітної плати. Бажаючих знайти нову роботу багато, проте ринок праці, що перебуває у стані жорсткої кризи, не спроможний поки задовільнити попит пошукачів. 

20.01.2023

           Правила толерантності в гендерному спілкуванні направлені на пом’якшення конфліктності між особистостями  різної статі, на подолання комунікативних бар’єрів, викликаних  гендерними стереотипами і різними стилями поведінки статей внаслідок соціалізації.

           Гендерне спілкування передбачає наявність толерантної свідомості, яка базується на ряді психологічних рис: емпатії або соціальній чутливості, проникливості, яка так необхідна чоловікам і жінкам у їх відносинах.

20.01.2023

ОСНОВНІ ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ ПРО РОБОТУ

ПОШУК ЧЕРЕЗ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ

Використовуючи такий спосіб пошуку роботи, можна тримати наступні плюси:

• велика кількість вакансій,

• якщо Ви не отримали достатньої освіти або хочете пройти перенавчання – центри зайнятості БЕЗКОШТОВНО пропонують Вам цільові курси, тренінги, консультації з працевлаштування,

• Вас ознайомлять з перспективами на ринку праці,

• Вам запропонують пройти профорієнтаційне тестування,

20.01.2023

Стан ринку праці України впродовж останніх років суттєво змінився. Свідоме скорочення виробництва, пов’язане з приватизацією, в основному завершилося. Суттєво зріс обсяг сфери послуг. Розпочалися інвестиції у ті галузі промисловості, які зазнали занепаду. Це, зокрема, будівництво, інтенсивне сільське господарство, харчове та переробне виробництво і, що найбільш відрадно, у пов’язані з сучасними технологіями радіоелектроніку та комп’ютерну техніку.

20.01.2023