Вбудована мініатюра для  Ситуацію на ринку праці Києва за наслідками локдауну

Заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості Анна Ковальчук в прямому включенні телеканалу «Київ» в програмі, присвяченій вакансіям та зарплатам в столиці, прокоментувала ситуацію на ринку праці Києва за наслідками локдауну.

05.05.2021
Вбудована мініатюра для Оксана Шубіна заступник начальника відділу організації профорієнтації надала коментар телеканалу "Інтер" для програми "Ранок з Інтером", тема сюжету: "Професії, що мають попит на ринку праці по м. Києву " 

Оксана Шубіна заступник начальника відділу організації профорієнтації надала коментар телеканалу "Інтер" для програми "Ранок з Інтером", тема сюжету: "Професії, що мають попит на ринку праці по м. Києву ".

05.04.2021
Вбудована мініатюра для Анна Ковальчук заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям КМЦЗ надала коментар в ефірі телеканалу «ПравдаТут». Темою сюжету стали популярні вакансії в столиці – яку роботу пропонують українцям під час карантину?

Заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості Анна Ковальчук надала коментар в ефірі телеканалу «ПравдаТут». Темою сюжету стали популярні вакансії в столиці – яку роботу пропонують українцям під час карантину?

29.03.2021