Вбудована мініатюра для Київський міський центр зайнятості допомагає ветеранам АТО знайти роботу

Фахівець Печерської районної філії Київського міського центру зайнятості САФОНОВА Ірина взяла участь як спікер заходів проєкту "Воїну — гідна праця" для ветеранів АТО.

Головна мета проєкту розширення можливостей працевлаштування для ветеранів через надання консультацій Державної служби зайнятості інструментів та підходів у роботі з ветеранами та підвищення обізнаності ветеранів щодо інтеграції військового досвіду у цивільну кар'єру. 

 Тренерка заходу надала поради правильності складання резюме для ветеранів АТО.

 

10.02.2022
Вбудована мініатюра для  Ситуацію на ринку праці Києва за наслідками локдауну

Заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості Анна Ковальчук в прямому включенні телеканалу «Київ» в програмі, присвяченій вакансіям та зарплатам в столиці, прокоментувала ситуацію на ринку праці Києва за наслідками локдауну.

05.05.2021
Вбудована мініатюра для Оксана Шубіна заступник начальника відділу організації профорієнтації надала коментар телеканалу "Інтер" для програми "Ранок з Інтером", тема сюжету: "Професії, що мають попит на ринку праці по м. Києву " 

Оксана Шубіна заступник начальника відділу організації профорієнтації надала коментар телеканалу "Інтер" для програми "Ранок з Інтером", тема сюжету: "Професії, що мають попит на ринку праці по м. Києву ".

05.04.2021
Вбудована мініатюра для Анна Ковальчук заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям КМЦЗ надала коментар в ефірі телеканалу «ПравдаТут». Темою сюжету стали популярні вакансії в столиці – яку роботу пропонують українцям під час карантину?

Заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості Анна Ковальчук надала коментар в ефірі телеканалу «ПравдаТут». Темою сюжету стали популярні вакансії в столиці – яку роботу пропонують українцям під час карантину?

29.03.2021