Ефективна та гармонійна співпраця з роботодавцями є одним з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості. Основним завданням якої є забезпечення якісного добору персоналу для підприємств різної форми власності за допомогою різних засобів комунікації та з використанням сучасних інформаційних технологій.

Голосіївська  районна  філія  Київського міського центру зайнятості  проводить 21 січня 2021 року о 11 годині онлайн міні ярмарок вакансій на платформі Skype за участю ТОВ "ААН"СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ".

ТОВ "ААН"СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ" займається діяльністю у сфері бухгалтерського обліку та аудиту з березня 1996 року. Аудитори фірми - це висококваліфіковані досвідчені фахівці, що проводили аудит підприємств у різних галузях народного господарства, перш за все - промислових підприємств, будівельних і кораблебудівних компаній, державних та комунальних підприємств, фінансових установ, підприємств з іноземними інвестиціями, включаючи лізингові компанії. Найбільшими промисловими підприємствами, яким надано аудиторські послуги є:

-           Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”;

-           Державне підприємство “Машинобудівна фірма “Артем”;

-           АНКТ ім. Антонова, завод  «Авіант».

Директор з аудиту ТОВ  «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ»  -  заслужений  економіст  України  Зацерковна Т.М. є членом Громадської Ради при ДФСУ  м. Києва, членом Консультаційної Ради НКЦПФР.

Свого успіху ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ» досягло завдяки:

      -     добре підготовленим, досвідченим фахівцям з високою мотивацією;

-           постійним інвестиціям у передові технології;

-           жорстким стандартам і відповідним аудиторським процедурам.

У складі фірми вісім сертифікованих Аудиторською палатою України аудиторів, а також три аудитори, які мають Диплом АССА по Міжнародній фінансовій звітності.

Запрошуємо шукачів роботи взяти участь в онлайн міні ярмарку вакансій на посаду аудитора.

Місце проведення: платформа Skype.

Щоб долучитись до міні ярмарку вакансій, потрібно перейти за посиланням:

https://join.skype.com/jPeNkVbk0uYJ

Довідки за телефонами: (044)257 76 02; (044)257 01 65; (067) 520 74 28

Анонс/Подія: 
Анонс події