14.08.2019 | 16:51

14 серпня 2019 року в Печерській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для безробітних. Такі заходи викликають обопільну зацікавленість, бо дозволяють роботодавцям краще оцінити кадровий ресурс і укомплектувати штат працівниками потрібної кваліфікації, а безробітним з перших вуст дізнатися про умови праці та рівень соціальних гарантій, які їм пропонує потенційний роботодавець. 
Під час заходу представники роботодавця - АТ «Ощадбанк» - презентували актуальні вакансії, а також докладно розповіли про потребу в кадрах, умови і характер праці, заробітну плату і бонуси працівникам. Сьогодні банківській установі потрібні кваліфіковані контролер-касир, економіст першої категорії, адміністратор відділення та провідний економіст. Тим з безробітних, хто зацікавився пропозицією, пообіцяли індивідуальну співбесіду та стажування в одній з філій Ощадбанку.
Фахівці Печерської районної філії КМЦЗ проінформували представників АТ «Ощадбанк» про послуги, які надає державна служба зайнятості роботодавцям, та про основні тенденції, що спостерігаються на ринку праці столиці. Представники банку залишились задоволеними організацією заходу.
Тим же, хто має необхідний досвід роботи у банківській сфері і бажання працювати, але не зміг потрапити на зустріч, радять звернутися до будь-якої районної філії Київського міського центру зайнятості за отриманням довідки i направленням на співбесіду до роботодавця.