18.10.2021 | 10:20

Фахівчиня Дарницької районної філії Київського міського центру зайнятості провела  робочу зустріч у форматі Zoom-конференції зі студентами Київського професійного будівельного ліцею.

Метою даного заходу - формування у студентів навичок успішного проходження співбесіди, сприяння працевлаштуванню випускників та тимчасової зайнятості студентів з урахуванням профілю одержуваної спеціальності. Під час зустрічі студентів  було  ознайомлено з правилами ефективної комунікації;  поінформовано про секрети вдалої співбесіди; розглянуто основні правила підготовки до співбесіди та ділового спілкування; наведені приклади питань, які обговорюються з роботодавцем та освоєно  прийоми самопрезентації.

Важливо зрозуміти, що співбесіда - це знайомство, тобто діалог. Спілкування, конструктивність, ентузіазм, виявлення  професійної унікальності – це є найголовніші скарби в ході бесіди.

Наприкінці заходу студенти мали можливість поставити питання спікеру і почути на них відповідь. Захід пройшов на доволі позитивній ноті, тому усі присутні залишилися задоволеними від отриманої інформації.