05.08.2022 | 08:43

В Олени Мищенко віднедавна нове місце проживання і нова робота. Попереднє залишилося в зруйнованому війною Маріуполі.

За фахом Олена Вадимівна – товарознавець, тривалий час працювала на одному з найбільших на Донеччині підприємств металургійної галузі на різних роботах: куховаркою, комірницею. Евакуюватися з окупованого міста довелося поспіхом, прихопивши з собою найнеобхідніше, їхати, фактично, «в нікуди».

Роботу в Києві жінці допомогли знайти фахівці Дніпровської районної філії КМЦЗ, куди вона звернулася. І зробили це досить оперативно. Пригадуючи свою першу розмову із кар’єрною радницею, Олена каже, що її вразило - відчула справжню, непідробну зацікавленість співрозмовниці у вирішенні питання. Разом із фахівчинею служби зайнятості склали індивідуальний план працевлаштування. Безробітна сумлінно виконувала усі рекомендації, знайомилась з можливостями столичного ринку праці, опрацьовувала вакансії.  

Не минуло й місяця, як Олена Мищенко отримала направлення на працевлаштування. Новий роботодавець Олени – відоме в Україні підприємство по виготовленню напівфабрикатів. Жінку повністю задовольнили умови, які їй запропонували. Поки що працюватиме на кухні – допомагатиме у виготовленні продукції. Знадобилися колишні вміння і навички. Втім, довго на цій роботі вона не затримається – директор підприємства обіцяє кар’єрну перспективу, враховуючи багатогранність інтересів, неабияку працездатність і вболівання за справу.