19.09.2019 | 16:28

Сумна статистика: в Україні майже кожна друга дитина стає жертвою булінгу. Ще сумніше, що більшість з них соромляться, що стали жертвою знущань і нікому про це не говорять. Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті, принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям, анонімними погрозами, переслідуванням, тролінгом.

Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу та в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я маю право!» в Дніпровській філії Київського міського центру зайнятості відбувся захід, спрямований на інформування учасників про запобігання та протидію  булінгу.

Фахівець Головного територіального управління юстиції в місті Києві Віра Піскун пояснила безробітним, що таке «булінг» та чому про нього треба знати, розповіла, які бувають види шкільного цькування, що треба робити, якщо ваша дитина агресор або навпаки - стала жертвою булінгу, як треба поводитись, якщо ви стали свідком булінгу, яка передбачена відповідальність за вчинення булінгу.

Під час спілкування наголошувалось, що саме батькам необхідно мати довірливі стосунки з дітьми і знати головні ознаки, за якими можна виявити булінг, щоб підтримати і захистити свою дитину.