02.09.2021 | 11:57

Пошук роботи - процес, який складається з декількох етапів, одним з яких є безпосереднє проходження самої співбесіди, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

2 вересня 2021 року Дніпровська районна філія Київського міського центру зайнятості  провела вебінар-тренінг на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

На вебінарі було розглянуто основні аспекти проходження співбесіди, серед яких: «Що значить ефективно пройти співбесіду?», «Як правильно настроїти себе на проходження співбесіди?». Спеціалістом ЦЗ було розглянуто 3 етапи проходження співбесіди – телефонна розмова з роботодавцем, підготовка до співбесіди та безпосередньо проходження співбесіди. 

           Учасники вебінару взяли участь в обговоренні головних правил співбесіди, професійних та особистих якостей, які оцінює в нас роботодавець, переліку запитань до роботодавця.

           На завершення слухачі ділились враженнями, обговорювали головні правила співбесіди, висловлювали свої думки, ділились досвідом і враженнями.