оп
11.02.2019 | 10:54

День відкритих дверей Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.
9 лютого 2019 року для учнів 9-11 класів Шевченківського та інших районів м. Києва був проведений День відкритих дверей Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Метою заходу було підвищення рівня поінформованості учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів з умовами вступу, навчання на факультетах та їх освітніми програмами, іншими напрямками діяльності закладу, що сприяють кар'єрному зростанню; знайомство з активним життям студентства; роботою Центру зв'язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів.
Розпочався захід з професіографічної екскурсії до музею КНЕУ, де учні мали змогу ознайомитися з історією виникнення навчального закладу, його традиціями, структурою та розташуванням інститутів, коледжів, факультетів. У рамках проведення заходу для батьків учнів випускних класів проведено бесіду "Як зробити правильний вибір майбутньої спеціальності". Надано інформацію про перспективи розвитку ринку праці, вимог до сучасного працівника, напрямки роботи ЦЗ з учнівською молоддю.
Для учнів проведено експрес-тестування з метою виявлення схильності до типів діяльності, надані поради щодо найбільш оптимального вибору професії та майбутнього навчання на базі університету. Значну увагу було приділено «Навігатору вибору професії» та проходженню комплексного тестування за допомогою веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа».
Також учні 9-11 класів взяли участь в майстер-класах «Інформаційні технології в нашому житті: вибір спеціальності», «Комунікаційний «STEP-UP»: прийоми ефективної самореалізації у сучасному соціумі».
За словами самих учнів, проведення таких заходів допомагає зорієнтуватися в виборі майбутньої професії (спеціальності), отримати необхідну інформацію про їх актуальність, дає практичні поради - все це матиме важливе значення для їх професійного самовизначення.