оп
11.02.2019 | 11:04

З метою укомплектування кадрами Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району м. Києва за сприянням Деснянської районної філії Київського міського центру зайнятості 08 лютого 2019 проведено День відкритих дверей роботодавця, який відбувся в лекційній аудиторії «Університету третього віку».

Директор Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району м. Києва – розповіла про діяльність центру, який займається наданням соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів і на сьогодні має нагальну потребу в соціальних робітника, представила презентаційні матеріали по роботі ТЦСО, детально ознайомила потенційних кандидатів, які були присутні на даному заході, зі специфікою та умовами роботи, відповіла на ряд поставлених безробітними запитань та залишила контакти для подальшого спілкування з кандидатами.

Спілкування пройшло в теплій атмосфері, по завершенні заходу присутніх почастували солодощами та гарячим чаєм.

Деснянська районна філія Київського міського центру зайнятості і надалі продовжує роботу в напрямку укомплектування вакансій роботодавців.