18.01.2017 | 18:00

Сьогодні, 18 січня 2017 року в приміщенні Інформаційно-консультаційного центру Київського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Діяльність столичної служби зайнятості у 2016 році, інноваційні підходи та подальші перспективи реформування служби».

Метою зустрічі було обговорення підсумків минулого року, перспектив розвитку служби та напрацювання актуальних напрямків покращення співпраці.

Зустріч було проведено для напрацювання пропозицій до законодавства у сфері зайнятості населення та страхування на випадок безробіття, спрямованих на реформування діяльності державної служби зайнятості.

У зустрічі взяли участь соціальні партнери служби зайнятості та представники органів місцевої влади: Перший заступник начальника Головного управління Держпраці в м.Києві та Київській області - Андрієнко Владислав; Президент Київської міської асоціації роботодавців - Майко Віталій; Віце-президент Київської міської асоціації роботодавців - Бойченко Наталя; Член Ради Конфедерації роботодавців України, виконавчий директор всеукраїнського об’єднання роботодавців легкої промисловості «Укрлегпром». - Ізовіт Тетяна; Голова Київського міського комітету профспілки працівників державних установ - Почтовий Віталій та інші.

«Головне завдання служби зайнятості - щоб кожен українець мав достойну роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами», - наголосив Віктор Сухомлин директор Київського міського центру зайнятості.

«Задача перед профспілками стоїть така сама, як і у КМЦЗ це – соціальний захист. Мені приємно наголосити, що з КМЦЗ укладено один з найкращих колективних договорів», - В. Почтовий.

«На мою думку робота Київського міського центру зайнятості має отримати дуже високу оцінку. Центри зайнятості конче потрібні суспільству зараз, особливо в той час, коли існує занадто багато питань по працевлаштуванню», - зазначив В.Майко.

«Я повністю підтримую той факт, що центри зайнятості зараз є необхідними, тому що це служба, яка захищає інтереси нас з вами, громадян України», - Н. Ізовіт.

Результатом зустрічі стала домовленість продовження подальшої співпраці щодо опрацювання профільних проектів нормативно правових актів у сфері реформування роботи Державної служби зайнятості з метою врахування пропозицій соціальних партнерів.

За підсумками 2016 року нам вдалось забезпечити збільшення обсягів працевлаштування громадян, які звернулись до служби зайнятості міста, в тому числі самостійно – понад 19,8 тис. осіб.