07.06.2018 | 14:33

7 червня 2018 року на території ДП "ЗАВОД 410 ЦА" відбувся прес-тур з метою популяризації професій авіаційної галузі. Представники ЗМІ відвідали Цехи з ремонту планера повітряного судна, попереднього та кінцевого збирання літаків та наземного випробовування систем.

Також представникам ЗМІ розповіли про історію та діяльність заводу, а також про затребувані професії на підприємстві. 

Як зазначив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, з початку року підприємством надано до служби зайнятості  60 вакансій, з них 33 заповнені за сприяння Київського міського центру зайнятості.

«Столична служба зайнятості здійснює заходи, спрямовані на підняття в суспільстві престижу робітничих професій. З цією метою спеціалісти Київського міського центру зайнятості систематично проводять підбір працівників шляхом проведення ярмарок вакансій та інших інформаційних заходів», - розповів Білич.

Директор Київського міського центру зайнятості наголосив, що службою зайнятості ведеться постійна робота щодо вивчення кадрових потреб роботодавців та надання допомоги в укомплектуванні підприємств кваліфікованим персоналом.

У свою чергу, у ДП "ЗАВОД 410 ЦА" зауважили, що підприємство здійснює діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків і вертольотів, а також входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.

«Протягом багатьох років підприємство виконує повний технологічний цикл капітального ремонту літаків Ан-24, -26, -30, -32 і авіаційних двигунів Д-З6 серії 1, 1А, 2А, для літаків Як-42, Ан-72, -74, ремонт агрегатів авіаційної техніки, а також роботи, пов'язані з відновленням авіаційних деталей», - розповів перший заступник Генерального директора ДП "ЗАВОД 410 ЦА" Володимир Хомко.

За його словами, літак, який потребує ремонту, проходить діагностування, на основі якого виконуються відповідні роботи і оцінюється технічний стан силових елементів. Зношені деталі, агрегати і вузли підлягають заміні. Проводиться необхідна доукомплектація, після чого літак збирають знову в єдине ціле.

Разом з тим, на підприємстві наголосили, що сьогодні є нестача працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженер з обліку теплоенергетичних і матеріальних ресурсів, радіомеханік (ремонт радіоелектронного обладнання), електромеханік, складальник-клепальник, токар 4-6 розряд, шліфувальник.