13.02.2020 | 11:10

  В рамках ділового партнерства між Київським міським центром зайнятості та Київським міським центром по роботі з жінками вже кілька років поспіль відбуваються різноманітні заходи.
  Саме з метою підтримки учасниць, формування у них активної життєвої позиції, чіткої мотивації до успішного працевлаштування, досягнення власних життєвих цілей, здобуття навичок створення сучасного ділового стилю та побудови власного професійного іміджу, проводить свою роботу загальноміський клуб «Я – успішна жінка».
  Засідання клубу відбуваються щомісячно, тематика тренінгів формується за бажанням слухачів і охоплює розгляд цілого спектру важливих життєвих питань, таких, як: «Адаптація до трудової діяльності після декретної відпустки», «Життя як проєкт», «Запобігання торгівлі людьми», «Створи власну платформу майбутнього» тощо.
  Серед розмаїття цікавих та важливих тем, які обговорюють фахівці з профорієнтації Київського міського центру зайнятості з безробітними жінками є тема фінансової грамотності. Саме цим важливим питанням було присвячене чергове засідання клубу, яке традиційно відбулося у вигляді тренінгу на тему: «Гроші завжди є!»
  Учасники в інтерактивній формі розширили свої уявлення про гроші, виявили негативні грошові програми, усвідомили та трансформували їх у конструктивні напрями, виконували багато вправ та отримали від тренерів багато підтримки та оптимістичних настанов.