10.06.2021 | 12:16

До Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулася киянка Віта Мнишенко. Віта Володимирівна належить до соціально вразливої категорії громадян як особа, якій до настання права на пенсію за віком залишилось менше 10 років.

У 1987 році закінчила Київське медичне училище №2, де отримала спеціальність «сестра медична». Понад 20 років працювала медсестрою в медичних закладах. Останнім перед звільненням місцем роботи стала посада медичної сестри в середній школі.

Втративши роботу, жінка захвилювалася. Адже начувана, що роботодавці при виборі кандидатів на вакансії часто надають переваги молоді попри досвід і знання старшого покоління.

Фахівці Святошинської районної філії з розумінням і увагою віднеслися до питання працевлаштування Віти Мнишенко. Віті Володимирівні запропонували вакансію сестри медичної в комунальному некомерційному підприємстві «Київський центр трансплантації кісткового мозку» (КНП «КЦТКМ»). Попередньо узгодивши кандидатуру з роботодавцем, безробітній видали направлення на працевлаштування.

Поспілкувавшись з роботодавцем, жінка виявила бажання влаштуватися на роботу в онкогематологічне відділення центру. На сьогоднішній день, Віта Володимирівна працює в онкогематологічному відділенні КНП «КЦТКМ». Докладає зусилля, щоб допомогти людям. Вона вдячна фахівцям служби зайнятості за допомогу у працевлаштуванні, за  можливість працювати та здобувати страховий стаж для отримання пенсії.