21.07.2021 | 14:05

     20  липня  2021 року в Дніпровської районної філії Київського міського центру зайнятості було проведено  Інформаційний вебінар для військовослужбовців та ветеранів  АТО/ООС

       Захід проведено з метою надання інформації про послуги центру зайнятості, визначення шляхів адаптації колишніх воїнів до потреб ринку праці, вирішення питань їх соціального захисту та психологічної підтримки.
      Завідувач сектору профорієнтації  Цапенко Л. ознайомила присутніх  з безкоштовними  соціальними  послугами, які Державна служба зайнятості надає громадянам, пов’язаних з працевлаштуванням – консультаційну допомогу в пошуку роботи, навчання техніці пошуку роботи, складанню резюме, підбір роботи, професійну орієнтацію, професійне навчання, сприяння у відкритті власної справи, тимчасове працевлаштування, допомогу по безробіттю тощо.

      На вебінарі була озвучена інформація  від Центру зайнятості вільних  людей  на  отримання гранту на навчання та  про умови участі в  проекті, який сприяє реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та подальшому працевлаштуванні.