21.07.2021 | 15:23

Наприкінці червня 2021 року в пошуках роботи до Деснянської районної філії Київського міського цкентру зайнятості звернулась Любов Швирьова.

Любов Григорівна за освітою - фельдшер, закінчила Київське медучилище №4 з відзнакою. Близько 30 років працювала медичною сестрою в різних лікувальних установах міста Києва, останні роки - молодшою медичною сестрою в аптеці. Проте, нещодавно довелося звільнитись і шукати нову роботу.

Попри усталену думку, що для громадян передпенсійного віку нині знайти роботу нереально, Любов Григорівна (яка належить до цієї вікової категорії), не опустила руки - продовжувала шукати підходящу роботу. Допомогли їй в цьому фахівці Деснянської районної філії КМЦЗ. Завдяки їхнім активним діям жінка, перебуваючи на обліку як безробітна, отримала декілька пропозицій роботи.

На початку липня 2021 року Любов Швирьова за направленням служби зайнятості була успішно працевлаштована молодшою медичною сестрою в КНП «Консультативно - діагностичний центр» Деснянського району. Умови праці повністю її влаштовують: легальна заробітна плата, недалеко від дому, плюс доброзичливе ставлення роботодавця.

Сподіваємось, ця, як і інші, успішні історії працевлаштування осіб передпенсійного віку додадуть впевненості усім, хто шукає роботи, навчать оптимізму та  цілеспрямованості.