13.01.2020 | 16:27

Киянин Михайло Бржестовський працював у приватній фірмі, яка спеціалізувалась на проектуванні та встановленні систем «розумний дім». Коли на фірмі почалися затримки із зарплатою, Михайло звільнився. Дарма що на момент звільнення йому виповнилося 48 років - вирішив почати все «з нуля» і отримати нову професію.

Ще до звільнення з попереднього місця роботи цікавився роботою водія тролейбуса. Коли ж залишився без роботи, бажання працювати трансформувалось у тверде переконання.

У тролейбусному депо Михайлу пояснили: спочатку треба навчитися. Підказали й адресу: безкоштовно здобути нову професію можна, звернувшись у Київський міський центр зайнятості.

У службі зайнятості його направили на піврічні курси водіїв тролейбуса. Після навчання Михайло проходив стажування в своєму депо. А згодом і став повноправним членом водійського колективу.

Мчить столичними вулицями Михайлів тролейбус, назустріч вітру і дощу, за чітким графіком. Пасажирів водій зустрічає завжди з посмішкою. Зізнається, що на новій роботі в нього стабільна зарплата, повний соцпакет, оплачувана відпустка тривалістю 31 день. Тільки працюй!