18.01.2021 | 13:07

 З вірою та сподіванням на допомогу у працевлаштуванні звернувся Матвій Бондар до Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості. 

 Ще зовсім недавно життя Матвія Бондаря, як і у тисяч його ровесників, було сповнене юнацьких надій та великих професійних планів. Мріяв після закінчення школи вступити до університету, здобути професію інженера. Проте не так склалося, як планувалося… Відразу після шкільної парти довелося підкоряти не вершини наук, а боротися з важкою хворобою… Висновки медико-соціальної експертної комісії прозвучали громом серед ясного неба – «Третя група інвалідності з можливістю працювати на легких роботах зі скороченим робочим днем».

Здавалось, що життя закінчилось ще добре і не розпочавшись… Три роки намагань подолати хворобу стали вічністю та суцільним щемким болем, без сподівань та надій…

В очах симпатичного русявого юнака – зневіра, у словах – сумнів, що можна знайти роботу особі з інвалідністю та ще й у такий важкий для усіх період карантину…

За допомогою фахівців філії  розробили індивідуальний план працевлаштування, яким визначили оптимальні шляхи для прискорення працевлаштування та варіанти пошуку роботи. Також допомагали й фахівці з профорієнтації. Отримавши високопрофесійну індивідуальну онлайн профконсультацію, Матвій усвідомив напрямок своєї діяльності та визначив шляхи для успішної побудови майбутньої кар'єри.

На співбесіду до ПрАТ АК «Київводоканал»  мчав окрилено з направленням на працевлаштування на посаду оператора, грамотним резюме та набутими вміннями самопрезентації.

За допомогою служби зайнятості тепер Матвій працює на ПрАТ АК «Київводоканал».