19.08.2016 | 14:41

З метою якісного працевлаштування зареєстрованих безробітних та задоволення кадрових потреб роботодавців, фахівці столичної служби зайнятості проводять комплекс заходів, спрямованих на активізацію співпраці з роботодавцями.

Конструктивна співпраця з роботодавцями будується шляхом надання соціальних послуг роботодавцям на безоплатній основі, відповідно до законодавства України про зайнятість населення.

Фахівцями столичної служби зайнятості запроваджена широка інформаційно-роз’яснювальна компанія для столичних підприємств щодо шляхів співпраці з роботодавцями м. Києва, в тому числі шляхом організації керівництвом Київського міського центра зайнятості виїзних консультацій на столичні підприємства.

Так, 18.08.2016р. в рамках заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» була проведена зустріч представника районного та керівництва Київського міського центрів зайнятості з керівництвом підприємства «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. Досягнення METRO GROUP базуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKRO Cash and Carry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; Media Markt та Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real. Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні.

Керівництвом служби зайнятості надана інформація про послуги державної служби зайнятості, відповідно до законодавства України про зайнятість населення.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу плідну співпрацю та шляхи укомплектування наявних на підприємстві вакансій.