23.02.2021 | 09:57

У Київському міському центрі зайнятості урочисто відзначили 30-річчя з часу створення. За цей час його послугами скористався мільйон жителів – понад третина населення міста, понад два мільйони громадян було надано профорієнтаційних послуг.

Директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич щиро привітав колектив столичної служби з ювілеєм, подякував за сумлінну працю, побажав нових успіхів на ниві соціального захисту населення, головною нагородою за які є людська шана і повага. Теплі привітання на свою адресу працівники КМЦЗ отримали також від голова Об’єднання первинних профспілкових організації Київської міської державної адміністрації Іван Гутіка. Він також передав фахівцям служби найкращі побажання до свята від  голови Київського міського комітету профспілки працівників державних установ Віталія Почтового. Щедрим на добрі слова був і виступ голови профкому Київського міського центру зайнятості Наталії Красовської.

Та, поза сумнівами, головними героями цього дня стали ветерани – ті, хто присвятили роботі в Київському міському центрі зайнятості по двадцять і більше років. Їх відзначено подяками директора Київського міського центру зайнятості, вітальними листівками і цінними подарунками, а також нагородами профспілки. Урочистості з нагоди відзначення ювілею столичної служби зайнятості відбулися в усіх районних філіях КМЦЗ.

Отже, в день прийдешній - з новими планами і новими перспективами!