19.09.2022 | 10:06

Середній розмір зарплати у вакансіях столичної служби зайнятості складає наразі майже 10 тис. грн. Проте, є тут і свої рекордсмени.

Найвищі зарплати роботодавці м. Києва пропонують інженеру з програмного забезпечення комп’ютерів та фахівцеві з розроблення комп’ютерних програм – по 110 тис. грн.

Інженеру-програмісту та фахівцеві з розроблення та тестування програмного забезпечення хоча й обіцяють платити майже вдвічі менше, проте ця сума у кілька разів вища за середній рівень – по 62,5 тис. грн. У деяких працівників зарплати стартують від 30 тисяч гривень. Так, у інженера з комп’ютерних систем – 35 тис. грн., начальника служби – 32,5  тис. грн., начальника централізованої бухгалтерії – 31 тис. грн., начальника цеху – 30 тис. грн.

У діапазоні від 21 до 25 тисяч гривень зарплати у макетника макетно-модельного проєктування та рихтувальник кузовів – по 25 тис. грн., майстра виробничої дільниці – 23,5 тис. грн., колориста – 23 тис. грн., авторемонтника – 21,5 тис. грн.

У керівника структурного підрозділу закладу охорони здоров’я, головного інженера проекту, менеджера в оптовій торгівлі, інженер-проектувальника в цивільному будівництві, лікарів різних спеціальностей, оцінювача, монтажника систем утеплення будівель та зуборізальника зарплата – на рівні 20 тисяч гривень.

Роботодавці готові платити високі зарплати працівникам ,натомість, вони хочуть бачити висококласних спеціалістів з досвідом роботи, які постійно вдосконалюють свої навички, не бояться вчитися чомусь новому.