18.01.2016 | 15:08

Київський міський центр зайнятості спільно з професійною бухгалтерсько-юридичною газетою «Все про бухгалтерський облік», для підвищення особистих професійних знань бухгалтерів, проводить набір на безкоштовні курси бухгалтерів (1 місяць, теоретичні лекції та прикладні практичні заняття з 9:00 до 19:00 у робочі дні).

Вік слухачів – до 27 років.

Інформація про навчання

Це напружений курс (теорія та практика, 3 9.00 до 19.00 по буднях на протязі місяця. В програмі бухгалтерський та податковий облік, новинки законодавства. Розпочинається навчання 25-30 січня. Проект довготривалий, тобто навчанням однієї групи він не завершиться. Перед початком навчання претенденту необхідно пройти невеличке випробування у вигляді тестування.

Закінчення курсів підвищить освітній рівень слухачів, оскільки якість навчання, європейська система викладу матеріалу та викладачі – професіонали своєї справи (провідні консультанти газети "Все про бухгалтерський облік", кращі викладачі провідних київських вишів, практикуючі аудитори) є гарантією високого рівня знань, що підтвердиться дипломом.

Дата тестування визначається разом з претендентом в індивідуальному порядку

Телефон для довідок: (044) 454-12-73,

ел. пошта: vobu-kurs-buh@vobu.com.ua

Це вже не перший проект з навчання безробітних, який проводить Київський міський центр зайнятості разом з партнерами – комерційними компаніями, громадськими та волонтерськими організаціями. Такі проекти користуються попитом серед безробітних та отримують з їх боку високу оцінку. Вже майже рік проводяться семінари та тренінги для безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. Ведеться підготовка до запуску чергового проекту для військовослужбовців, демобілізованих з АТО.

Співробітництво з кваліфікованими партнерами підіймає рівень навчання на новий якісний рівень та дозволяє з’економити бюджетні кошти.