15.04.2019 | 14:09

    В спеціалізованій школі №98  спеціалістами відділу профорієнтації  Дніпровської районної філії Київського центру  зайнятості в рамках проведення Профорієнтаційного Фестивалю (ПРОФFЕST - 2019)  відбулося нагородження переможців за участь   у  конкурсі дитячих малюнків  та  есе «Моя майбутня професія» учнів 5-8-х класів та учнів 8-10 класів.

   Представлені на конкурс дитячі роботи були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів і фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, діти розповідали про свої майбутні професії.

   Роботи, які подавались на конкурс оцінювались за наступними критеріями: обізнаність у змісті професії, яка презентується, відповідність конкурсній тематиці, рівень володіння технікою та матеріалами, оригінальність, творчий, нестандартний підхід у виконанні роботи, підтримка позитивного іміджу професій, належний естетичний вигляд.

    У своїх роботах школярі  відтворили свої заповітні мрії, уявлення та знання про професії льотчика, поліцейського, художника, ветеринара, вчителя, ланшафтного дизайнера, лікаря, фотографа, економіста, юриста та ін.

     Діти з великою відповідальністю та зацікавленістю поставились до даного заходу. Авторів найкращих малюнків було нагороджено цінними подарунками .