06.04.2016 | 13:53

Київський міський центр зайнятості спільно з громадською ініціативою «Крим SOS» 4 квітня 2016 року прийняв участь в інформаційно-роз’яснювальному заході для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), який відбувся у Будинку вільних людей.

Війна на сході нашої країни та окупація Автономної Республіки Крим змусила більше ніж 1,7 млн. наших співвітчизників шукати кращої долі в інших областях України. Звичайно, ці люди та їхні родини зіткнулись з великою кількістю проблем. З їх числа, мабуть, однією із найскладніших виявилась проблема працевлаштування на новому місці.

Учасники акції обговорили проблеми та тенденції ринку праці в Україні, ефективні технології роботи із працевлаштування громадян.

Зазначалось також, що особливості ринку праці окупованих сьогодні українських територій, обумовлюють необхідність перекваліфікації значної кількості працівників, що виїхали із цих регіонів.

Фахівцями Київського міського центру зайнятості були надані професійні та обґрунтовані відповіді на питання, які турбували переселенців. Зокрема, присутні одержали таку актуальну інформацію, як:

- перелік необхідних документів для взяття на облік у центрах зайнятості;

- особливості оформлення та нарахування виплат по безробіттю;

- сприяння в організації власної справи;

- компенсації роботодавцю за працевлаштування ВПО та порядок її оформлення;

- проблеми та тенденції ринку праці в м.Києві, ефективні технології роботи з працевлаштування громадян.

Багато часу учасники заходу приділили інформуванню громадян про вакансії, які пропонує столична служба зайнятості, рівень заробітної плати за цими вакансіями, у які строки можливо працевлаштувати внутрішньо переміщених осіб.