28.07.2021 | 10:02

  27 липня 2021 року фахівці Печерської районної філії КМЦЗ провели упереджувальну консультацію для вивільнюваних працівників підприємства району.

 Не можна недооцінювати важливість такого заходу, адже настане момент, коли перед працівниками постане питання, - а що робити далі? Саме про це і говорили на зустрічі з колективом начальник відділу взаємодії з роботодавцями та провідний юрисконсульт.

 Були обговорені правові питання щодо соціальних гарантій при фактичному вивільненні працівників та щодо прав громадян на соціальний захист у разі настання безробіття, передбачені чинним законодавством про зайнятість населення.

  Окрім того, була надана інформація щодо послуг, які надає служба зайнятості, про стан ринку праці міста Києва, актуальні вакансії, перспективи працевлаштування.

  Учасники зустрічі активно цікавились нормами закону, відповідно до яких відбувається процедура скорочення на підприємствах, можливістю подальшого працевлаштування, та отримали конкретні та вичерпні роз’яснення на всі питання, які їх цікавили.