10.09.2019 | 17:52

У рамках реалізації Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» у Києві з робочим візитом перебувають французькі експерти МОП з питань впровадження Інституту «Консультанта роботодавця» Жан-Люк Шнайдер і Грегорі Марльєр.

Як відомо, пілотний проект із впровадження інституту «Консультанта роботодавця» з початку серпня реалізується в Дніпропетровській області і має на меті подолання «кадрового голоду» у роботодавців. Для цього в роботу державної служби зайнятості буде впроваджено ряд новацій, які, зокрема, передбачають цифровізацію послуг та їх максимальне наближення до потреб конкретних роботодавців, формування бази з легальними робочими місцями та гідними умовами праці.   

10 вересня експерти МОП ознайомилися з роботою Деснянської районної філії Київського міського центру зайнятості. Разом з ними в Деснянській філії побували директор Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Любов Бершадська, директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова. Тут вони обговорили практичні аспекти співпраці з роботодавцями. Директор Деснянської районної філії КМЦЗ Зоя Ярмоленко ознайомила гостей з організацією роботи, розподілом функціоналу та робочим навантаженням фахівців філії.