20.03.2020 | 13:26

Від понеділка столична служба зайнятості перейшла на особливий режим роботи, спрямований на запобігання поширенню коронавірусу.

У районних філіях тимчасово, на період карантину, обмежено особистий прийом відвідувачів. Спілкування фахівців служби з клієнтами стало дистанційним – з використанням телефону або електронної пошти. При цьому громадяни, які бажають зареєструватися у службі зайнятості, як безробітні, мають можливість надіслати до будь-якої з районних філій копії документів, необхідних для реєстрації, скориставшись одним з двох зручних способів: електронною поштою або відповідною скринькою, яка розміщена при вході до кожної районної філії. У Київському міському центрі зайнятості працює довідковий телефон: 245-17-17, а в кожній з районних філій – телефони чергових фахівців, зателефонувавши на які, клієнти можуть отримати необхідну консультацію.Інформація з контактами (телефонними номерами та електронними адресами) розміщено на інформаційних ресурсах КМЦЗ: сайті - https://kie.dcz.gov.ua/novyna/shanovni-kliyenty-sluzhby-zaynyatosti та сторінці центру в соціальній мережі Facebook - https://www.facebook.com/zaynyatist . Під час розмови фахівців служби з клієнтами акцент робиться на дотриманні прав безробітних на отримання послуг, гарантованих законодавством.

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та захисту від неї працівників на засіданні робочої групи в Київському міському центрі зайнятості розроблено ряд профілактичних заходів. Керівники відділів КМЦЗ та районних філій центру мають посилити санітарно-епідеміологічні заходи та дезінфекційний режим. Для забезпечення індивідуального захисту від коронавірусу рекомендовано регулярно обробляти руки антисептичним засобом та очищувати робочі поверхні та предмети, користуватися медичними масками, мінімізувати контакт з обличчям, регулярно провітрювати приміщення, при перших ознаках захворювання – звертатися до лікаря. Двічі на день в робочих кабінетах та коридорах проводиться вологе прибирання.

У Київському міському центрі зайнятості та філіях подбали і про індивідуальний захист працівників. У ПП «Ярослав» пошили 700 індивідуальних марлевих масок, у ФОП «Березин Ю.В.» - 900 пар латексних рукавичок, згідно рекомендацій МОЗ виготовили дезінфікуючий розчин з компонентів, придбаних в мережі аптек «Віталюкс» та на Стадницькому спиртзаводі Тетіївського району, що на Київщині. Крім того, очікуємо ще 160 флаконів антисептика, який ми замовили у ТОВ «Розетка.УА». Засоби індивідуального захисту почали надходити до використання з 18 березня. А 23 – 24 березня очікуємо ще 3000 індивідуальних масок від ТОВ «Торговий дім Алком» на умовах благодійності.

Внесено певні корективи і до графіку роботи відділів та філій центру. Працівникам надана можливість відпусток. Тим з них, чия присутність на робочому місці необхідна, по можливості, забезпечено підвезення службовим транспортом центру.