19.01.2021 | 09:55

    

 Професійне самовизначення - це складний багатоетапний процес, спрямований на вирішення старшокласниками важливих питань самоактуалізації, здійснення вибору майбутньої професії та знаходження свого місця в житті. Психологічні проблеми, що виникають у зв’язку з прийняттям рішень, нерідко викликані внутрішніми конфліктами, недостатньою готовністю зробити вибір, несформованістю певних особистісних характеристик.

 Саме тому профконсультаційна робота з молоддю набуває особливої актуальності на етапі завершення учнями загальноосвітньої середньої школи, коли важливого значення набувають потреби молодої людини в самопізнанні, самоусвідомленні й саморозумінні, актуалізуються процеси особистісного, соціального та професійного самовизначення.

   Профорієнтація охоплює широкий спектр допомоги в виборі професії, а саме: надання інформації щодо професійного самовизначення, індивідуально орієнтоване консультування з метою допомоги у виборі професії та уміння вчитися протягом всього життя.

   Старшокласники та люди, які хочуть змінити фах, можуть пройти online-тестування на сайті Державної служби зайнятості.

    Які є тести на сайті Державної служби зайнятості?
Наразі запропоновано такі тести: «Загальні розумові здібності», «Аналітичні здібності», «Здатність до логічного мислення», «Стресостійкість та адаптивність», «Здатність до командної роботи», «Ваш емоційний інтелект EQ», «Яка сфера діяльності вам підходить», «Комунікативні та організаторські здібності», «Схильність до підприємницької діяльності», «Орієнтація на результат чи процес».
Щоб визначити свою профорієнтацію, ми радимо пройти тести: «Професійна мотивація», «Структура інтелекту», «Психологічні властивості особистості». Решта тестів – для визначення soft skills.

Відділ організації профорієнтації Київського міського центру зайнятості нагадує, що Ви маєте можливість звернутись  з питань профорієнтаційного консультування !

Наші послуги БЕЗКОШТОВНІ. Деталі за номером 277-37-86


Шубіна Оксана проводить профконсультаційне консультування молодді