08.11.2018 | 15:02

  06 листопада 2018 року, в Подільській районній філії Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для підприємства АТ «Ощадбанк».

АТ «Ощадбанк» – один з найбільших фінансових інститутів України. Його співробітники – близько чверті банківського персоналу України в цілому. Цілеспрямовані, віддані своїй справі професіонали, які не тільки успішно виконують завдання в межах своєї повсякденної роботи, а й пишаються тим, що є частиною банку та поділяють його цінності. Професіоналізм співробітників – репутація банку. Тому підбір висококваліфікованого персоналу – пріоритет АТ «Ощадбанк». Процес відбору складається з кількох етапів, що дає змогу оцінити здібності та навички кожного кандидата і гарантувати всім претендентам рівні можливості.

АТ «Ощадбанк» забезпечує своїм співробітникам соціальний захист, пропонує умови для професійного та особистісного розвитку та прагне створити дружню робочу атмосферу, де кожен має можливість вчитись, вільно обмінюватись ідеями, думками та досвідом.

Представник банку, дуже змістовно розповіла про такі вакансії: контролер-касир, касир, головний юрисконсульт, керуючий відділенням, інкасатор, інкасатор-водій автотранспортних засобів.

Бажаючим було запропоновано надіслати резюме та пройти індивідуальну співбесіду.