20.11.2020 | 12:29

Оболонською районною філією Київського міського центру зайнятості 19 листопада 2020 року проведено міні ярмарок вакансій за участю НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ у форматі онлайн за допомогою Skype-зв’язку.
Національна гвардія України функціонує в системі Міністерства внутрішніх справ України і тому пріоритетом роботи є забезпечення захисту і охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, захищати конституційний лад України.
Комплектування особового складу Національної Гвардії України здійснюється за призовом на основі загального військового обов'язку громадян України, а також за контрактом.
Представник роботодавця майор Шинкаренко Олександр Олександрович представив актуальні вакансії: водій автотранспортних засобів, помічник начальника чергової частини, технік, начальник радіостанції, фельдшер, комендант. А також, поінформував учасників онлайн-заходу про умови проходження служби в лавах Національної гвардії України.
До онлайн заходу приєдналися 11 осіб, з-поміж безробітних, що зареєстровані в Оболонській районній філії Київського міського центру зайнятості. Всі охочі мали змогу написати питання в чаті, на які отримали ґрунтовні відповіді від представника роботодавця.