оп
13.05.2019 | 17:31

  Фахівці столичної служби зайнятості вже кілька років поспіль підтримують ініціативу масштабної профорієнтаційної роботи з дітьми від 2 до 17 років та з задоволенням беруть участь в профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході «Місто професій», організованим Міжнародним діловим журналом «Community».
  12 травня 2019 року в парку ім. Т.Г. Шевченка в імпровізованому містечку Київським міським центром зайнятості був розгорнутий мобільний центр профорієнтації державної служби зайнятості. Спекотно і весело було в Мобільному центрі профорієнтації столичної служби зайнятості. Пізнання світу професій відбувалося за допомогою, профорієнтаційних мультфільмів та роликів, Квест - гри. Старші школярі взяли участь у профорієнтаційних іграх, відповідали на різноманітні запитання, пов’язані з вибором майбутньої професії, мали можливість зорієнтуватися у виборі майбутньої професії шляхом тестування.
  Кожен бажаючий мав можливість взяти участь в конкурсі малюнка «Професія моєї мрії», найкращі роботи відразу потрапляли на виставку малюнків. А найталановитіші дітлахи імпровізували в піснях та віршах, захищали свої роботи шляхом власного творчого потенціалу.
Інтерактивні профорієнтаційні ігри «Професія на букву …», «Професія найсолодша, ….» закріплювали знання відвідувачів про професії та спонукали до пізнання нових і нових професій. 
  В мобільному центрі профорієнтації державної служби зайнятості був розгорнута фотозона «Розфарбуй життя яскраво». Усі бажаючі мали нагоду приміряли ту, чи іншу професію. Фотографувались не тільки діти, а і їх батьки, що додавало позитивних емоцій та приємних вражень відвідувачам заходу.
  Найактивнішими учасниками були наймолодші відвідувачі, які з великим бажанням виконували пісні та декламували вірші. Кожний виступ було достойно оцінено фахівцями служби зайнятості.