03.02.2023 | 10:22

Під час воєнного стану резиденти Дія Сіті можуть отримувати роботи (послуги), які виконуються (надаються) гіг-спеціалістами з числа іноземців та осіб без громадянства за гіг-контрактами, без отримання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні. Про ці зміни йдеться у Постанові Кабінету Міністрів України від 24 січня 2023 р. № 68, яка набрала чинності 28 січня 2023 року.

Крім того, затверджені технічний опис бланка дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні та зразок бланка, а також форми заяв: про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, про внесення змін до дозволу та про продовження строку дії дозволу.

У зв’язку з набранням чинності постанови № 68 заяви про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, про внесення змін до дозволу та про продовження строку дії дозволу подаються новою формою.

При цьому бланки дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, видані до набрання чинності постановою № 68, є чинними протягом строку, на який їх видано. Не використані центрами зайнятості бланки дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, надруковані до набрання чинності цією постановою, теж є дійсними.