09.02.2023 | 10:47

У січні 2023 року в базі столичної служби зайнятості налічувалось 5,6 тисячі вакансій. Заробітна плата у вакансіях складає, в середньому, 11,5 тисячі гривень. Чия праця в столиці цінується найвище? Представникам яких професій роботодавці готові платити більше?

Найвищі зарплати у працівників ІТ-сфери. Інженерам з програмного забезпечення комп’ютерів (таких вакансій у столиці лише дві) та фахівцеві з розроблення комп’ютерних програм обіцяють щомісячну зарплату 110 тис. грн. У фахівців з розроблення та тестування програмного забезпечення (4 вак.) та інженерів-програмістів (13 вак.) середньомісячний заробіток майже вдвічі менший – відповідно, 63 тис. та 57 тис. грн. 

Наступні кілька сходинок за адміністраторами: директор департаменту – 45 тис. грн., менеджер з персоналу – 35,5 тис. грн., начальник служби – 33 тис. грн. В межах 25 тис. - 26 тис. грн. оплачується праця як представників робітничих професій: ковалів на молотах і пресах (5 вак.), стрільців (21 вак.), колористів (3 вак.), слюсарів-дизелістів (2 вак.), машиністів каротажної станції (2 вак.), мотористів, так і фахівців, зокрема: інженера з охорони природних екосистем, аналітика з питань фінансово-економічної безпеки та інженера з ремонту. Від 20 тис. до 25 тис. грн. – середній заробіток в обрубувачів (3 вак.), лицювальників (3 вак.), лікарів (7 вак.), техніків (2 вак.), завідувачів лабораторій (2 вак.), водіїв (237 вак.), електромонтажників (6 вак.).

Зрозуміло, що на вакансії з високими зарплатами у роботодавців своїх професійно-кваліфікаційні вимоги до претендентів. Служба зайнятості допоможе працівникам з пошуком роботи, а роботодавцям – з укомплектуванням штатів висококваліфікованими кадрами.