25.08.2021 | 11:28

  Оболонська районна філія Київського міського центру зайнятості спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України  на платформі  Zoom організували та провели освітній вебінар для осіб, які  перебувають на обліку в  центрі зайнятості як безробітні. Проводила освітній вебінар для 58 громадян заступник начальника управління - начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення. Під час вебінару висвітлювалися такі питання як: обрахунок страхового стажу та призначення пенсії.

Представник роз’яснила слухачам що таке страховий стаж, мінімальний розмір заробітної плати, єдиний соціальний внесок,  та який вплив ці складові мають на розмір майбутньої пенсії. Також розповіла про переваги офіційного оформлення трудових відносин та втрату соціальних гарантій в разі нелегального працевлаштування.

Особливу увагу звернула на те, що про майбутню пенсію потрібно турбуватися заздалегідь, тому радила реєструватися на вебпортал Пенсійного фонду України, де громадяни можуть перевірити не тільки факт сплати внесків роботодавцем, а й скористатися послугою «Пенсійний калькулятор», «Електронна трудова книжка» та «Автопризачення пенсії».