27.07.2021 | 12:44

 Питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. 27 липня 2021 року Голосіївська районна філія  Київського міського центру зайнятості продовжила роботу в цьому напрямку, провівши черговий комплексний онлайн-семінар на тему: «Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями, у тому числі особливості працевлаштування осіб з інвалідністю та заходи легалізації зайнятості».

 Учасники семінару були ознайомлені з послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, а саме: компенсація єдиного соціального внеску, компенсація фактичних витрат на оплату праці при працевлаштуванні безробітних з-поміж внутрішньо-переміщених осіб, організація та проведення робіт тимчасового характеру тощо.

 Під час семінару фахівці служби зайнятості зупинились на проблемі легалізації трудових відносин. Увага роботодавців була спрямована на аспекти проведення інспекційних відвідувань, зокрема на Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

  По закінченню заходу роботодавці отримали індивідуальні консультації щодо послуг служби зайнятості. Традиційно сторони діалогу висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.