12.08.2021 | 12:04

11 серпня 2021 року Київський міський центр зайнятості проінформував працівників Державної фіскальної служби щодо послуг служби зайнятості.

У зв’язку із надходженням інформації про заплановане масове вивільнення працівників, представниками Київського міського центру зайнятості, було організовано та проведено зустріч із працівниками Державної фіскальної служби України «Офіс великих платників податків».
Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям КМЦЗ Майя Шурко та начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню КМЦЗ Тетяна Говорун проінформували вивільнюваних працівників про їх права та державні гарантії, в тому числі ознайомили з порядком надання послуг,  видами матеріального забезпечення та умовами їх отримання, технологією обслуговування громадян у службі зайнятості, а також надали інформацію про вільні вакантні місця та тимчасову зайнятість.

Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам  при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення.