12.10.2021 | 15:22

   Голосіївська  районна філія Київського міського центру  зайнятості  тісно співпрацює з  роботодавцями  району з моменту їх  реєстрації.

        Однією з дієвих послуг для роботодавців є проведення масових заходів, консультацій, індивідуальних зустрічей. 12 жовтня 2021 року фахівцями філії проведено черговий  комплексний онлайн – семінар з  представниками роботодавців.

          Учасники семінару були проінформовані про фінансові інструменти служби зайнятості - компенсацію єдиного внеску роботодавцям за працевлаштування безробітних на нові робочі місця, компенсацію оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб тощо, які фінансуються з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

         Особлива увага в ході семінару приділена роз’ясненню ризиків і наслідків незадекларованої праці для працівників і роботодавців. Наголошено на порушеннях, пов’язаних з використанням незадекларованої праці та відповідальності роботодавців.

         Завершено захід презентацією  державної  Програми  «Доступні кредити 5-7-9%», учасники якої відповідно до Положення про фінансову - кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва мають можливість отримати додаткову фінансово-кредитну підтримку від київської міської влади.