19.01.2021 | 15:10

Вивільнення працівників – складний і доволі болісний процес майже на кожному підприємстві. Як правило, до нього вдаються власники або керівники через зміни в організації виробництва і праці - ліквідацію, реорганізацію чи перепрофілювання, скорочення чисельності або штату працівників. Вихід один – діяти на випередження.

Напередодні фахівці Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості за допомогою електронних засобів на платформі Skype провели семінар для працівників ТОВ «Фірма «Медіком», які потрапляють під вивільнення.

Учасникам онлайн заходу ознайомили з інформацією про порядок реєстрації в державній службі зайнятості під час карантину, зокрема, за допомогою єдиного порталу державних послуг «Дія», про права та обов’язки зареєстрованих безробітних, порядок нарахування матеріальної допомоги на випадок безробіття, електронні сервіси державної служби зайнятості, профорієнтаційні послуги та освітні онлайн платформи.

Також було зроблено акцент на можливості підбору роботи для осіб на засадах рекрутингу та надано інформацію про підходящі вакансії для вивільнюваних працівників, які нині є в базі столичної служби зайнятості.