13.08.2019 | 15:16

Сприяння та прискорення працевлаштування, зростання зайнятості населення, зменшення безробіття, збереження трудового потенціалу – одне з пріоритетних завдань державного центру зайнятості. Адже саме робота є тим чинником, від якого залежить стабільність, як кожної людини, так і всієї держави.
Одним з активних заходів сприяння працевлаштуванню населення є проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій. Такій захід був проведений у серпні 2019 року в приміщенні Святошинської районної філії, на замовлення ПРАТ «ВЕНТС».
ВЕНТС - світовий лідер вентиляційного виробництва. Цей заслужений статус підтверджують визнання партнерів і споживачів по всьому світу, більше 50 мільйонів одиниць реалізованої продукції і почесне членство в найбільших світових асоціаціях - експертів кліматичної галузі.
Асортимент вентиляційної продукції ВЕНТС становить понад 10 000 найменувань для побутової, комерційної та промислової вентиляції, різних цільових аудиторій споживачів і світових географічних регіонів.
У заході взяли участь 17 осіб. Вони мали змогу ознайомитись та оцінити умови праці та соціальної сфери, отримати відповіді на нагальні питання безпосередньо від роботодавця.
Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення міста. Адже для кожної людини головне – благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна зарплата.