08.11.2018 | 15:16

  07 листопада 2018 року в приміщенні Подільської районної філії Київського міського центру зайнятості відбулася Презентація Подільського районного у м. Києві військового комісаріату.

Військові комісаріати є місцевими органами військового управління, що забезпечують виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських і транспортних ресурсів на відповідній території.

 Завданням військових комісаріатів є проведення призову громадян на військову службу у мирний і воєнний час, проведення добору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом, участь у доборі громадян для проходження служби у військовому резерві Збройних Сил, підготовка та проведення в особливий період мобілізації людських і транспортних ресурсів, забезпечення соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних і резервістів, призваних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори до Збройних Сил, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей, участь у військово-патріотичному вихованні громадян, здійснення заходів з підготовки та ведення територіальної оборони.

 Представники військового комісаріату розповіли про службу за контрактом та за такими професіями: військовослужбовець (водій), військовослужбовець (кухар); військовослужбовець (медична сестра). Присутні на заході ставили питання та отримували змістовні відповіді.

 По закінченні заходу відбувся обмін номерами телефонів, узгоджена індивідуальна зустріч з зацікавленими особами для вирішення питання їх можливого працевлаштування.