14.03.2019 | 10:01

В рамках Профорієнтаційного Фестивалю «ПРОФFEST – 2019»,

 13 березня 2019 року на базі Гімназії  №109 імені Т.Г. Шевченка фахівцями з профорієнтації Печерської районної філії КМЦЗ був проведений профорієнтаційний урок «STEM: професії майбутнього». В ході уроку учні були ознайомлені з такими професіями, як інженер, технік, механік, агроном та іншими сільськогосподарськими спеціальностями в галузі STEM (міждисциплінарний напрям, що полягає в інтеграції знань з природничих наук, технології, інженерії, математики). З учнями були обговорені питання професій, які зникають, професій-пенсіонерів та професій, які будуть актуальні в найближчі 20 років.

Після уроку зі школярами була проведена групова консультація із застосуванням психодіагностичного тестування за допомогою методики «Визначення професійної спрямованості» Дж. Голланда, що дозволила кожному учню встановити тип професій, до яких вони схильні.

Також учням повідомили про можливість дистанційного тестування на он-лайн платформі «Моя професія». Були окреслені  переваги цього тестування, оскільки воно дозволяє визначити перелік професій, які підходять молодій людині, та є своєрідним навігатором у виборі професії.