14.03.2019 | 09:39

Правильний вибір професії – один з найважливіших кроків у житті молодої людини. Він зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці. Він є точкою, в якій сходяться інтереси людини і суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

     З метою популяризації залізничних професій 12 березня 2019 року Київським міським центром зайнятості спільно з районною філією ”Південно-західна залізниця” АТ ”Укрзалізниця” на території міжнародного дитячого центру “Артек” було проведено профорієнтаційний захід ”Подорож до країни залізничника”.

     На даному заході учасники із п’яти співдружностей міжнародного дитячого центру “Артек” презентували  у вигляді сценок деякі залізничні професії та продемонстрували відеоролики  про їх важливість.

     Фахівцем з профорієнтації Київського міського центру зайнятості Кулініч Т.О. всім присутнім на заході було презентовано платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості України, сервіс з онлайн-тестування  ”Моя професія” й проведено експрес-тестування за методикою Голланда.

     Наприкінці заходу були визначені переможці, які за  творчу майстерність, креативність та активну участь у конкурсі були нагороджені призами.