07.11.2018 | 14:42

  6 листопада 2018 року у приміщенні Голосіївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» було проведено «круглий стіл» з фахівцями Голосіївської районної філії КМЦЗ та представниками Голосіївського районного відділу Державної установи «Центру пробації».

Під час зустрічі були обговорені спільні заходи щодо соціальної підтримки та працевлаштування осіб які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі.

  В рамках заходу начальник відділу активної підтримки безробітних ознайомила відвідувачів пробації із переліком послуг, які може надати служба зайнятості. Розповіла, що особи, які звільняються з місць позбавлення волі мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а також наголосила, що в усіх філіях служби зайнятості є єдина база вакансій по Україні яка знаходиться у вільному доступі. Кожному хто звернувся до служби зайнятості фахівці допоможуть знайти роботу – тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру.

   Дана зустріч відбувалася в атмосфері довіри, взаєморозуміння, доброзичливості всі учасники виявляли зацікавленість, задавали багато запитань, а також щиро  дякували спеціалістам філії за цікаву та змістовну інформацію.