12.06.2019 | 11:08

11 червня 2019 року у приміщенні Дніпровської районної філії Київського міського центру зайнятості відбулася робоча зустріч «Взаємодія центру зайнятості з соціальними партнерами щодо працевлаштування осіб з інвалідністю».
Мета зустрічі: обмін інформацією про стан та перспективи співпраці кожної із сторін соціального партнерства, визначення основних підходів у вирішенні проблем стосовно працевлаштування осіб з інвалідністю, забезпечення належних умов для зайнятості осіб даної категорії.
На зустріч були запрошені: представник Київського міського відділення Фонду соціального захисту інвалідів; представник Київського міської організації УТОС м.Києва, представник Київського міського центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів.
В ході зустрічі всі присутні мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення. Учасники обмінялися досвідом роботи з даною категорією, та інформацією про стан та перспективи співпраці кожної із сторін соціального партнерства.Були визначені основні підходи у наданні всебічної допомоги для осіб даної категорії. Сторони прийняли рішення про проведення і надалі спільних інформаційно- ро’зяснювальних заходів.