11.05.2017 | 15:56

Фахівцями столичної служби зайнятості запроваджена широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо шляхів співпраці з роботодавцями м. Києва, в тому числі шляхом організації керівництвом Київського міського центра зайнятості виїзних консультацій на столичні підприємства.

Так, 11 травня 2017 року була проведена зустріч у вищому навчальному закладі «Київський міжнародний університет».

Історія КиМУ розпочалася з 1994 року, коли Хачатур Володимирович Хачатурян висловив ідею про створення вищого навчального закладу з метою підготовки фахівців-дипломатів для незалежної України. У своєму становленні КиМУ пройшов декілька етапів одним з яких було перетворення Міжнародного інституту лінгвістики і права в Київський міжнародний університет.

Нині у структуру Університету входять 5 інститутів (інститути лінгвістики та психології, міжнародних відносин, журналістики, телебачення, юридичний), 4 факультети (економічний, будівництва, стоматологічний, медико-фармацевтичний, архітектури та інформаційних технологій), 3 науково-дослідні інститути: НДІ з економічних і гуманітарних проблем, НДІ глобалізації та європейської інтеграції, НДІ філології.

Запорукою успішної наукової діяльності є висококваліфікований колектив вчених. Університет пишається видатними науковцями, які відомі не лише в нашій державі, а й далеко за її межами. Високий рівень підготовки молоді сприяє визнанню Київського міжнародного університету на міжнародній арені. Студенти КиМУ неодноразово були переможцями національних раундів з міжнародного публічного і гуманітарного права та представляли Університет і Україну за кордоном.

Службу зайнятості представляли начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості, директор та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Святошинського районного центру зайнятості.

У ході зустрічі обговорені можливості співпраці Державної служби зайнятості з університетом, зокрема, щодо укомплектування вакансій за сприянням служби зайнятості, організацію робіт тимчасового характеру, програму працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб в рамках механізму компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів, можливість отримання компенсації витрат ЄСВ та можливість підвищення кваліфікації працівників, за допомогою ваучерів.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу плідну співпрацю.